web analytics
Lis 162015
 

Jíst musíme nejen doma, ale i v práci. Pravidelný přísun energie a živin zajistí nejen dobrý pracovní výkon, ale i naši pohodu a zdraví. Pokud si nechceme své jídlo připravovat doma a nosit do práce, musíme se spolehnout na systém závodního stravování. A to jako pracovníci v administrativě, tak ve výrobě.

Pamatuji se, jak jsem začátkem devadesátých let na stáži v Mnichové obdivoval ve firmách tamní systém závodních restaurací. Výběr ze skvělých jídel za velmi dobrou cenu a prostředí jako v restauraci přímo v areálu výrobních podniků ostře kontrastoval s našimi závodními jídelnami nabízející jedno nebo dvě jídla denně v prostředí spíše jako ze starých filmů.

Dnes u nás už závodní jídelny nejsou povinnou součástí podniků, ale služby stravování poskytují specializované firmy. Závodní stravování nabízí nejen jídla levná, ale i chutná a zdravá. Například společnost Arter – Cateringový servis, s.r.o. nabízí partnerům přípravu a distribuci hotových jídel, chlazených jídel a hluboko zmražených jídel, čímž pokrývá všechny možnosti, jak zajistit jídla pro zaměstnance. Kromě toho také provozuje kantýny s prodejem potravin, pokud někdo v práci nemá chuť na vařené jídlo.

Pro ty, kdo si rádi pochutnají u stolu, je na výběr z:
4 druhy hotových jídel
3 druhy minutkových jídel
2 druhy obložených talířů
1 druh ovocného talíře
2 druhy polévek
2 druhy točených džusů nápoj, který si zákazník sám upravuje (cukr, sirup, citron)

Samozřejmým vyústěním těchto služeb je nabídka kompletních cateringových služeb pro soukromé i firemní večírky, oslavy narozenin i různé párty. Catering vhodné doplní obchodní prezentaci, na vás zůstává příprava jednání s partnery, o jejich pohodlí se postará Arter.

Vybrané služby pak oceníte v jejich restauraci, která je k dispozici jak pro podnikové, tak soukromé akce spokojených klientů. Kvalitní služby jsou dnes samozřejmostí i u nás, už je nemusíme obdivovat jen na zahraničních stážích.

 Publikoval 16. listopadu 2015  Tagged with:

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..