web analytics
Čvn 192012
 

Možná jste si už všimli, že práce v domácnosti nám někdy jdou pěkně od ruky a jindy, i když se snažíme, na oknech zůstanou šmouhy nebo odolná špína ne a ne se prádla pustit. Dokonce i čištění vany či vodovodní baterie jde někdy snadněji a jindy hůře. Pokud si chcete ušetřit čas i námahu, můžete vyzkoušet tyto práce dělat ve správném čase.

V zásadě platí, že pokud se chceme něčeho zbavit, například špíny, tuku nebo vodního kamene, dělejme to vždy v době ubývajícího Měsíce.

 • Při praní prádla můžeme ještě využít vlivu znamení Rak, Štír a Ryby , ale také za ubývajícího Měsíce . Účinek bude ještě lepší.


 • washing machine Pokud máte velmi zašpiněné prádlo, zkuste jej nejprve namočit. Nejlépe v těchto dnech. Na vyprání vám bude stačit o polovinu méně pracího prostředku.

  Pokud musíte prát i v době, kdy Měsíc přibývá, dejte si pozor aspoň na to, abyste prádlo po vyprání nenechávali dlouho v pračce. Může velmi snadno získat nepříjemný zápach.

  • Při mytí oken také platí, že lepších výsledků dosáhnete v době ubývajícího Měsíce .


  Pokud máte velmi znečištěné okenní rámy, pro dosažení lepších výsledků zvolte čas ubývajícího Měsíce a dny vody, tedy dny ve znameních Rak, Štír a Ryby. Samotné skla lépe vyčistíte v době ubývajícího Měsíce ve dnech ovlivněných znamením Blíženců, Vah a Vodnáře.

  • Při odstraňování vodního kamene stejně platí, že nejlepší výsledky, při použití nejjemnějších prostředků, dosáhnete v době ubývajícího Měsíce.


   vyprané prádlo Také větrat ložní prádlo se vyplatí ve správném čase. Také v období ubývajícího Měsíce. Nejlépe však ve dnech tepla, tedy v dnech Berana, Lva a Střelce . Zde je důležité dodržet správný okamžik hlavně kvůli vlhkosti, která v ložním prádle zůstává, pokud je větráme v době přibývajícího Měsíce a může způsobit zhoršení revmatických bolestí.

  Všechny tyto práce se tento měsíc dají ještě v pohodě stihnout. Měsíc právě ubývá a Nov nastane v úterý 19.6.2012 v 19:36.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 200 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

  Jeden komentář na “Úklid podle Měsíce”

 1. Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows XP Windows XP
  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11

  Souhlasím a doporučuji z vlastní zkušenosti. 🙂

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..