Efektivní stravování zaměstnanců ve vlastním zařízení

Možnosti stravování zaměstnanců řeší mnoho větších i menších firem. Ne každý zaměstnanec má chuť si obědy do práce neustále objednávat nebo se každý den stravovat v restauracích, což stojí jak více peněz, tak více času.

Kam jít oběd?

Mnohé firmy ve svém okolí navíc ani žádné restaurační zařízení nemají, což je velký problém. Jejich pracovníci se tak ani nestíhají najíst v čase, který mají na oběd vyhrazen. Jak tedy situaci se stravováním zaměstnanců řešit co nejefektivněji?

Kontaktujete dodavatele potravin

Nejpohodlnější a nejefektivnější možností stravování pro zaměstnance velkých i menších firem je závodní stravování ve vlastním zařízení, které zaměstnancům šetří čas i peníze. Základem je navázat spolupráci s dodavateli potravin. Ti mají velice propracovaný systém kompletního zásobování pro nejrůznější gastronomické provozy – lahůdkářskou výrobu, cukrářskou a pekárenskou výrobu, restaurace, hotely, ale samozřejmě i pro závodní jídelny.

obed

Zajištění stravování zaměstnanců

Dodavatelé potravin zároveň mají i skutečně velmi propracovaný systém logistiky po celé České republice, abyste potravinové suroviny měli přesně ve chvíli, kdy je potřebujete. Volit přitom většinou můžete mezi pravidelnou objednávkou a vybíráním z katalogu potravin každý týden.

Modul stravování

Jestliže máte svého dodavatele potravin, je vhodné mít tzv. modul stravování pro podporu závodního stravování zaměstnanců. V jeho případě se jedná o softwarový systém stravování, jenž je určen pro objednání jídla a nápojů, které firma pro své zaměstnance zajišťuje. Tyto moduly stravování však mají i řadu dalších funkcí – sestavování jídelních lístků na základě šablon, předchozích jídelních lístků nebo výběrem z připravené nabídky jídel.

Chytrý výdej jídel

Stravovací software můžete všechny objednávky evidovat, vystavovat hromadné objednávky dodavatelům jídel, a dokonce i následný výdej jídel organizovat. Pro výdej jídel obvykle slouží čipové identifikační karty a výdejové terminály. Ty nejlepší moduly stravování dokáží vytvářet i podklady k proúčtování odebraných obědů v účetnictví.

Jeden komentář u “Efektivní stravování zaměstnanců ve vlastním zařízení

  1. Google Chrome 43.0.2357.124 Google Chrome 43.0.2357.124 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/43.0.2357.124 Safari/537.36

    Náš dodavatel je společnost Refi, za mě mohu jen doporučit :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..