Testy a recenze zboží

Čas od času vás na našem blogu seznamujeme se složením potravin, běžně dostupných na našem maloobchodním trhu. Upozorňujeme na ty s dobrým složením, poctivé, i na ty s „vykradeným materiálem“, které se jako potraviny tváří a svým složením spíše připomínají „otraviny“ než pokrm, který nám má dá sílu a energii, jak často reklamy tvrdí. Dnes vám nabídnu specializovaný web, který se recenzemi potravin zabývá.

Pokud jste si zkusili sami udělat testy potravin byť jen jedné určité skupiny, jistě jste taky došli k závěru, že to není legrace. Jednak to stojí celkem dost peněz, pokud chcete všechny zamýšlené potraviny koupit. A taky to zabere hodně času, když je chcete všechny otestovat, zvážit, přeměřit a ochutnat. A to nemluvím o škodě na svém zdraví, které taková recenze napáchá, když i navzdory napsanému chemickému složení na obalu takové látky, prodávané v oddělení potravin pro lidi, se ji pokusíte ochutnat a zkonzumovat.

Takže většina z nás zřejmě skončí u testu několik vybraných potravin a zbytek si dohledá na webu. Na pomoc teď přichází český Testblog se svým přehledem potravin a nápojů. Na rozdíl od i v televizi propagovaného dTestu jsou jeho výsledky dostupné zcela bezplatné všem čtenářům webu.

Ale Testblog se nevěnuje jenom potravinám a nápojům. Ženy jistě zaujme ověřování kosmetiky a její kvality. Pokud máte pochybnosti o kvalitě nebo zdravotní nezávadnosti krému nebo šampónu, podívejte se na stránky Tesblogu, jestli tam už tento výrobek netestovali a jestli na něj už není uveřejněna recenze.

Domácí kutily zase poučí sekce domácího nářadí pro opravy údržbu a domácnosti. Abyste nevyhazovali peníze na nekvalitní a nefunkční výrobky.

Aby vám neutekla už ani jedna recenze, přihlaste se k odběru novinek zadáním vašeho emailu. A pokud máte dojem, že v přehledu recenzovaných výrobků něco schází, pošlete rovněž tip redakci, tým testerů se něj vrhne a zanedlouho se jistě vámi navrhovaný výrobek v testu objeví.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..