Rodinné domy Březina

Do Brna jezdím celkem často a rád. Nejen k příbuzným, ale taky pracovně. A dovedu si představit, že bych v Brně měl své hlavní působiště. S kanceláří bych neviděl problém, ale to bydlení. Provoz v ulicích Brna je silný a bydlel bych radši v rodinném domku kousek za městem. Radši zvolím dojíždění, ale klid po práci.

Proto mě zaujal projekt rodinné domy Březina ve formě zděných rodinných domků asi 11 km od Brna v prostředí Moravského krasu v lokalitě Na Kopečku. Výhodou je i dostupnost brněnské MHD, takže by ani hustá doprava aut ve městě nemusela být problém a auto by zůstalo v garáži.

Samozřejmě mě zajímala dispozice domků. Rodinné domy Březina – Na Kopečku je soubor několika řadových domů, dvojdomů a samostatného domu. Opravdu široký výběr. Svou polohou, jak už název lokality napovídá, umožňují po náročné práci relax s výhledem do krajiny.

Pro každého zájemce o nové a hezké bydlení je výhodou, že venkovní úpravy, fasády ale i přístupové komunikace jsou hotové a nemusíte si nic představovat ani se brodit bahnem. Všechny domy Březina jsou připraveny do stavu, ve kterém do čtyřech měsíců od podepsání smlouvy jsou odevzdány novému majiteli. Přitom vnitřní uspořádání je variabilní podle přání nových majitelů. Nové přívody vody, elektřiny, vody i nová kanalizace je samozřejmostí.

V obci Březina u Křtin (okres Brno – venkov) vzniká soubor 16 RD Březina a každý z nich má kromě garáže i zahradu za domem a předzahrádku vepředu. Mírný jižní svah zajistí prosluněnou zahradu a možnost odpočinku. Nové komunikace i osvětlená volná parkovací místa zase dobrou dostupnost nejen domácím, ale i jejich návštěvám.

Rodinné domy zděné z klasických cihel, s dřevěnými krovy a pálenou krytinou, vše z prvotřídních materiálů, dodávané na klíč budou hezkým bydlením v blízkosti lesů a luk ale s dobrou dostupností do centra Brna pro každého nového majitele.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..