Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč

Bydlet v podnájmu je výhodné, jen pokud hledáte své pracovní uplatnění, nemáte partnera pro život a zvažujete, kde budete dále působit. Jakmile ale máte jasno, našli jste polovičku na celý život i zaměstnání svých snů, je čas usadit se, založit rodinu. Symbolem šťastné rodiny jsou zděné domy se zahradou a v ní skotačící děti. Věděli jste, že můžete mít dům za cenu, kterou platíte za nájem?

Podmínkou kvalitního bydlení jsou použité kvalitní materiály a technologie práce pod kontrolou zkušeného stavbyvedoucího. Sice lze stavět rodinný dům svépomocí za účasti příbuzných a kamarádů, ale můžete v takovém případě garantovat kvalitu a ty nejlepší materiály? A chodit přitom do práce a vydělávat? A kdy budete mít čas na rodinu? Proto je nejlepším řešením nechat stavět renomovanou firmu se zkušenostmi s domy na klíč, která disponuje mezinárodními certifikáty o kvalitě a nízkoenergetické náročnosti budovaných staveb. Tyto certifikáty jsou podpořeny zárukou 33 let na střechu a deseti lety na stavební konstrukce. Můžou si to dovolit, když na střechu dávají jen ty nejkvalitnější pálené tašky Tondach a zdi staví z tepelněizolačních cihel Porotherm. Další úspory na vytápění pro vás jako majitele zajistí používáním izolačních trojskel na velkých plochách.

dům za cenu nájmu

Standardy pro ŠVÝCARSKÉ zděné domy na klíč jsou dostupné i v Čechách, navíc za cenu běžného českého nájmu. Zkušený bankéř v týmu umí pro vás zajistit takové financovaní výstavby nového domu, že splátky hypotéky nebudou vyšší, než platí za nájem v bytě váš kolega z práce. Navíc budete mít v luxusní koupelně dlažbu s podlahovým vytápěním.

dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz

Stejné výhody a zkušenosti odborníků jsou vám dostupné i v případě, že místo zděných domů se vám líbí dřevostavby na klíč. Výstavba probíhá včetně základové desky a projektového zpracování, veškeré starosti na sebe přebírá dodavatel stavby.

Přenechte realizaci svého snu o šťastném bydlení pro svou rodinu na zkušené profesionály, kteří vám pomůžou splnit váš sen a zajistí finanční stabilitu.