Klimatizace do bytu

Horka posledních dnů začínají být opět nesnesitelná. Větrat otevřenými okny přes den nejde a stropní ventilátory nepomáhají. Jediná šance, jak zvládnout vysoké teploty, je klimatizace. V domech a bytech, aby se v nich dalo žít, v kancelářích, aby se v nich dalo pracovat. Pokud ji ještě nemáte instalovanou, najděte rychle spolehlivého dodavatele a zajistěte její montáž.

Je několik druhů klimatizací podle velikosti a způsobu použití. Pro občasné použití nebo v prostorách využívaných sporadicky se může hodit mobilní klimatizace za předpokladu, že vám nevadí zvýšená hlučnost v místnosti a dokážete zajistit odvod kondenzátu. Celá klimatizace je na malých kolečkách a snadno ji tak převezete z místnosti do místnosti nebo jen v rámci pokoje ji najdete výhodnější místo.

Mnohem praktičtější variantou klimatizací do bytů je podstropní nebo parapetní klimatizace. Výkonná chladící jednotka se instaluje vně budovy. Buď na balkon nebo pod okno, případně pod okap. Tak, aby co nejméně rušila vzhled domu.

klimatizace

Mnohem výkonnější chladící jednotky pro klimatizace do kanceláře se často instaluje na střechu budovy, takže o ní v kanceláři ani nevíte a jen si užíváte příjemné chladno klimatizovaného pracoviště. Trubkové rozvody ze střechy do jednotlivých kanceláří se umísťují do elegantních plastových lišt. Při dodatečné montáži klimatizace tak není třeba sekat do zdí a pak dělat vysprávky omítek a malovat.

Společnost KLIMA RAPID zastupuje klimatizace značeky MIDEA pro Českou republiku a Slovensko a provádí také kompletních dodávky klimatizací DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu. LG i dalších značkových zařízení. Pro více informací navštivte web www.klimarapid.cz nebo využijte zelené linky 800 100 343. Klimatizace můžete také zakoupit on-line na našem e-shopu http://obchod.klimarapid.cz/

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..