Odstranění klíštěte rychle a bezpečně? Vše zvládne Ixoderm

Výlety do přírody? Kdo by je neměl rád. I naše děti je milují. No ke každému takovému výletu dnes už bezpodmínečně patří jakási malá tečka. Že nevíte jaká? Po návratu domů se vždy důkladně všichni prohlédneme. Musíme přece zkontrolovat, zda jsme si z lesa kromě zážitků nepřinesly i nevítaného společníka, přisáté klíště.

Už jako dítě jsem se ráda toulala lesem. A klíště přisáté na kůži nebylo žádnou výjimkou. Jelikož jsem věděla, že může být nakažený a může tím pádem následně nakazit i mě, vždycky jsem se snažila co nejrychleji jej odstranit. Jenže odstranit klíště není až tak jednoduchá věc, jak by se mohlo na první pohled zdát. Rady babiček typu: „Je potřeba ho potřít olejem či voňavkou, on se udusí a pak se snadno vytáhne“, už jsou dnes již, zdá se, překonané. A to je dobře. Protože většina z nich nebrala v úvahu skutečnost, že se přisáté klíště při odstraňování často brání a svými výměšky ranku infikuje. Následná borelióza či zánět mozkových blan může být jen otázka času.

Ze zahrady rovnou do lékárny

Ixoderm Přisáté klíště ale nemusí být jen úlovek z procházky lesem. Minule jsem si ho přinesla z mé zahrádky. Na jeho odstranění jsem však použila novinku z lékárny. Přípravek Ixoderm. Návod sliboval rychlé omráčení přisátého klíště. Pak se měl v průběhu několika minut vysušit a na konec bez problémů dát jednoduše seškrábnout. Celý postup jsem svědomitě dodržela a efekt byl dokonalý. S úžasem jsem celý postup sledovala jako malé divadlo. Klíště opravdu v momentě znehybnělo a postupně z něj zbyla už jen malá suchá placka, kterou jsem zlehka nehtem seškrábla. Paráda. Přípravek Ixoderm však využijete nejen vy, dospělí. Je úžasný i pro malé děti. Bezpečně přisáté klíště zlikviduje a dokonce ranku ještě i díky přidanému jódu dezinfikuje. Nehrozí tedy žádná infekce.

Ixoderm Vetri, řešení pro psy

Klíšťata však neohrožují jen dospělé a malé děti, častým terčem bývají i domácí mazlíčci. Psi. I pro ně najdete v lékárně řešení. Přípravek Ixoderm Vetri. Aplikuje se podobně jednoduše jako klasický Ixoderm. Je pro pejsky šetrný a bezpečný. Ale co je hlavní, účinný. Zbaví vašeho psa klíštěte během několika minut a nebude mu to nijak nepříjemné.
Oba nové přípravky Ixoderm i Ixoderm Vetri na šetrné a bezpečné odstranění klíštěte naleznete v každé dobré lékárně. A pokud ne, žádný problém. Objednat si ho můžete pohodlně z domu na adrese http://www.evitality.cz/.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..