web analytics
Bře 302017
 

Je vaše zahrada užitková nebo okrasná? Věnujete svou péči ovoci a zelenině nebo vás potěší svou krásou barvy květin? Máte zahradu hned u domu nebo musíte za svým koníčkem jezdit z paneláku na okraj města? Zabírají větší plochu zahrady záhony nebo trávník? Ať už odpovíte jakkoliv a ať je vaše zahrada velká nebo malá, ať už pěstujete potraviny nebo si v ní užíváte klidu, všechno mají tyto zahrady společné. K udržováni zahrady potřebujete nářadí a to musíte někde uskladnit.

Ze začátku je to možná jen motyčka, rýč nebo hrábě, ale časem přibudou další nástroje a stroje, jako sekačka, kultivátor, bedny na ovoce, nebo i stolek a křesla, abyste si mohli v zahradě i odpočinout, nejen pořád pracovat. Vždyť přece zahradu si máme i užít. Začneme se ohlížet po sousedních zahradách, jaké domky na nářadí stojí v nich. Vozit všechno nářadí v kufru auta nás přestane rychle bavit s tím, jak věcí k údržbě zahrady přibývá.

zahradní domek

Zahradní domky koupíme i v hobby marketech, ale když si je prohlédnete z blízka, určitě budete chtít něco kvalitnějšího. Často totiž připomínají spíš dětské domečky než zahradní domky na nářadí a odpočinek. Netroufal bych si tvrdit, že mi v zahradě vydrží dvacet nebo třicet let. Když už na svém pozemku vyhradíme místo pro chatku, tak je to napořád. Asi je opravdu lepší sledovat luxusní domky do zahrady, jsou často z nejlepšího materiálu a i tloušťka stěny a podlahy není papírová. Pak i na podzim či brzy na jaře nám nebude v zahradním domku chladno, když si na chvíli odpočineme od práce na záhonech a nemusíme se bát zamrznutí uskladněných jablek nebo cibule.

Dobrý poměr mezi kvalitou, cenou a různorodostí nabídky jsme našli mezi domky Herold – zahradní domky, dětské domečky. Zahradní domky s verandou nebo bez ní, domky jenom na nářadí nebo i s odpočinkovou částí. Když máte zahradu za městem, z nabídky si vyberete stejně jako majitel zahrady u rodinného domu.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..