web analytics
Pro 162013
 

Mít krásnou pleť bez chybičky v dívčím věku není nic výjimečného. Tak jako celé tělo i pleť je ještě v relativně dobré kondici. Díky kvalitní výživě, ale hlavně schopnosti mladého těla získávat z ní všechny důležité živiny, tak mladá pleť doslova září. A přestože si to málokterá dívka uvědomuje, už v tomto čase ona sama rozhoduje o tom, jak bude její pleť vypadat o několik let či dokonce desetiletí. Krásná pleť je totiž otázkou správné péče. A to nejen té zvenčí, ale i zevnitř.

 

 

Krásná pleť neplní jen úlohu estetickou, ale i ochrannou. Brání totiž naše tělo před infekcí, chladem, teplem či přílišným slunečním zářením. V průběhu roku však musí čelit různým povětrnostním vlivům. V létě zářícímu slunci a zimě zase suchému vzduchu v přetopených místnostech. No a venku na ni čeká nepříjemný studený vítr a mráz.

Zdravá pleť = krásná pleť

krem Zdraví a krásu naší pleti zajistíme hlavně tak, že se v první řadě zřekneme věcí, které jí nejvíce škodí. K nim patří zejména kouření a pití nadměrného množství kávy. No a hned potom se o pleť začneme pořádně starat. Zajistíme jí dostatek vláhy tím, že budeme pravidelně pít zejména čistou vodu. Budeme ji chránit kvalitními krémy podle ročního období. Krásná pleť však potřebuje i dostatek spánku a kvalitní výživu bohatou na antioxidanty. Ty ji totiž udrží v kondici dlouhá léta. Pokud však chcete mít jistotu, že dáváte pleti vše co potřebuje, kromě osvědčených krémů sáhněte po nutrikozmetice. Je to vlastně kosmetika ve formě doplňků stravy. Příkladem je dermavit. Postará se o vaši pleť zevnitř a vy budete zářit zdravím a krásou.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..