Kdy je čas na nové záclony? Třeba zrovna nyní

Před Vánocemi obvykle luxujeme, myjeme okna i pereme záclony. Pokud je někdy skutečně vhodná chvíle vyměnit staré záclony za nové, je to právě nyní.

Záclony nás přes den chrání před nechtěnými pohledy zvenčí, což však rozhodně není jejich jediná funkce. Dávají interiéru styl. Bez nich by naše byty vypadaly chladně a nezabydleně. Nedovedou je nahradit žádné žaluzie ani rolety. Záclony prostě našim bytům sluší. Ať již ty modernější, či tradiční.

Záclony i na ta nejopomíjenější okna

V interiéru se mnohdy najdou místa, kam se nám záclona nevejde, překáží, nebo máme pocit, že se tam nehodí. Je to jen nesprávný pohled. Právě do těchto oken patří vitrážové záclony. Postarají se o zútulnění, nabídnou soukromí, avšak současně nás nepřipraví zcela o výhled. Jsou ideální do předsíňových i kuchyňských oken. Milujte Provence? Zvolte si krásné voálové vitrážové záclony s motivem levandule, které prodává Dante.cz.

Záclony i pro ta největší okna

V e-shopu Dante.cz, specialisty zejména na záclony, ale i další bytový textil, koupíte kusové záclony i metráž. Kusové záclony se nabízí se šířkou od 150 cm do 500 cm, a hodí se tak i na ta největší okna, nebo mohou překrývat zeď po celé šířce bez nutnosti spojování více kusů záclon. Ve firmě vědí, jaké se hodí do toho kterého prostoru, a tak si lze snadno vybírat přímo záclony vyselektovány podle jejich vhodnosti pro kuchyni, obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, pracovnu i chalupu.

Jaké záclony se vám líbí?

Panelové, vyšívané, provázkové, s krajkou, barevné… To je jen několik typů záclon, které ulahodí možná právě vašemu oku. Věděli jste, že sortiment záclon je dnes tak bohatý, že svému malému fotbalistovi do jeho dětského pokojíku hravě pořídíte záclony s fotbalovým míčem? Proti těm rozhodně protestovat nebude. Menším dětem se budou líbit ty s Křemílkem a Vochomůrkou, s Rákosníčkem, nebo s Ferdou Mravencem.

Nové povlečení vás večer hezky uspí

Pokud dostanete chuť na změnu vzhledu ložnice či dětského pokojíčku, nezapomeňte ani na povlečení. Dante.cz nenabízí pouze standardní povlečení, ale i prodloužené či francouzské. Zajímavostí je sortiment pro muže, který akceptuje trochu jiný mužský vkus, a také vyhraněné zájmy – třeba o fotbal. Do dětského pokojíku si vyberete povlečení s dětskými hrdiny i s dalšími krásnými dětskými motivy.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..