web analytics
Lis 032019
 

Pokud bydlíte v rodinném domě, jemuž náleží také zahrada, zřejmě přemýšlíte nad tím, co všechno by vám na ní nemělo chybět. Zahradní domky se stávají často nenahraditelnou součástí, přičemž v letním období slouží klidně k přespání návštěv, v zimě zase jako úschovna pro zahradní nářadí. Stejně tak se zaměřte na posezení a jeho zastřešení altánem, nebo pergolou. A náročnější z vás mohou sáhnout ještě po sauně.

 

Zahradní domky mají všestranné využití

V první řadě musíme podotknout, abyste vybírali zahradní domky z kvalitního materiálu, protože by měly odolávat nepřízni počasí. Zvládnout by tedy měly i deštivé období na jaro a na podzim či sněhovou pokrývku. Vybrat si můžete, jestli má být takový domek z dřeva prvotřídní kvality, nebo byste raději chtěli plechovou alternativu. Obě varianty dokonale poslouží i jako domky na nářadí, takže všestranné využití je zaručeno u jakéhokoliv modelu.

Altány a pergoly na posezení

Odpočinek a ochranu před sluncem, ale třeba i letním deštěm vám zajistí altány. Vyznačují se bytelnou konstrukcí a zastřešením. Zatímco pergola je pouze konstrukce, která často obrůstá popínavými rostlinami. Zpravidla nemívá žádné zastřešení, takže vám během deště třeba nepomůže. Altány a pergoly si můžete vybrat v mnoha velikostech a provedeních, záleží tedy na prostorových možnostech vaší zahrady.

Sauny zlepšují imunitu

Zapomenout nesmíme ani na sauny, které jsou už cenově dostupnější, než tomu bylo kdysi. Sauny se doporučují i ze zdravotního hlediska, nikoliv pouze pro relaxaci. Otužování a saunování zlepšují imunitní systém. Býváte tedy často nemocní? Třeba vám postačí pořídit si saunu a tím své tělo trochu zocelit.

Výše uvedené produkty najdete v portfoliu například společnosti DOMKY HEROLD. Zákazníci jsou spokojeni s kvalitou zpracování i pestrou nabídkou.

 Publikoval 3. listopadu 2019  Tagged with:

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..