web analytics
Dub 192012
 

Nikdy jsem neměla pocit, že by mi čas doma šel pomalu. Jak je den dlouhý, ani mi nenapadne zapnout televizi. Když teď píšu články na tento web, čas mi běží doslova po hodinách.

Člověk by si myslel,  jak je to jednoduché, psát o tom, co znám a co sama i používám. Jenže jiné je o něčem mluvit mezi kamarádkami a jiné je o tom psát. Vždy se snažím, aby informace, které zde najdete, byly pro vás zajímavé, snadno použitelné a potvrzené z více zdrojů.

A tak se mi například včera stalo, že jsem si dala vařit vodu na špagety. Když sevřela, přidala jsem trochu soli, olej a také špagety. Chvíli jsem sice při nich stála, ale pak mě napadla myšlenka, sedla jsem si k počítači a napsala pár vět. Ještě jsem si chtěla něco ověřit a tak jsem zalistovala v knížce. Asi po patnácti minutách jsem si vzpomněla na špagety. Kaše z nich sice nebyla, protože byly z tvrzené pšenice, ale od „al dente“ měli pořádně daleko.

Vidíte, takhle to dopadne, když vás něco baví a zapomenete na všechno kolem sebe. I na svůj hlad.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..