Chcete jedinečné kolo, které vás bude reprezentovat? Nezapomeňte na tuning

Jízda na kole je ohromně populární sport, který uchvátil lidi po celém světě. Jedním z největších lákadel je velká spousta různých disciplín, díky nimž si na to své přijdou úplně všichni. Někdo miluje svištění po zpevněných cestách, jiný rád překonává překážky v lese, zatímco spousta lidí má ráda předvádění parádních kousků na drahách. Ať tak, nebo onak, každý chce spolehlivé a originální kolo. Jak na něj?

Kvalitní tělo

Pokud máte v plánu provádět úpravy na svém prostředku, opravdu se neobejdete bez kvalitního základu z dobrého materiálu. Skvělou volbou je třeba americká značka Industry nine, jež se spoléhá na individuální sestavování kol podle přání zákazníků. Nemusíte přitom komunikovat s dodavateli v USA, jelikož si takový kousek lze snadno dopřát i v naší zemi.

Zvolit si přitom budete moci ze silničního, gravelového, XC, enduro, případně fatbike bicyklu, takže si na to své přijdou vyznavači všech disciplín. Během domluvy si sami navolíte uchycení špic, druh nábojů, materiál drátů, představce, tuning doplňky i finální barvu jednotlivých komponentů.

S kým se domluvit?

V naší malé zemi vám tyto služby zajistí oblíbený e-shop Bicykly.cz, který zároveň disponuje kamennou prodejnou v Ostravě. Zaměřuje se nejen na prodej kol, nýbrž i jejich sestavování na míru. Po celou dobu vám přitom budou k dispozici zkušení odborníci, již rádi se vším poradí a navrhnou ideální řešení pro vaše specifické účely. Na jejich webových stránkách najdete všechny potřebné informace, ale nic nenahradí osobní konzultaci z očí do očí.

Jak vlastně může takový prostředek na míru vypadat? Mrkněte se na první vložený odkaz a ihned uvidíte spoustu fotografií jednoho specifického kusu na zakázku. Budete překvapeni, jak je každý detail sladěný.

Označeno tagem

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..