Staňte se členem Klubu přátel Chateau Herálec a využívejte jeho výhod

I když rádi objevujete nové lokace, jsou místa, která vás chytnou za srdce a stále se do nich vracíte. Velmi dobře tato slova sedí i na kvalitní hotely, objevíte-li takový, který dokáže splnit všechna vaše přání, raději se vraťte, než abyste byli jinde zklamáni. Jedním takovým může být i luxusní zámecký hotel Chateau Herálec ukrytý v zeleném srdci Vysočiny na půli cesty mezi Prahou a Brnem. Právě proto, že se sem hosté velmi rádi vracejí, rozhodli se zde vytvořit speciální Klubu přátel Chateau Herálec a nabídnout jim speciální výhody.

Příležitost pro věrné zákazníky

Myšlenka založit klub přátel Chateau Herálec byla motivovaná i faktem, že za víc jak 12 let k nám mnozí hosté jednoduše jezdí již jako naši přátelé. A my bychom jim chtěli poděkovat,“ vysvětlila majitelka Chateau Herálec Alexandra Kasperová.

A jak se stát členem? Jednoduše si rezervujte ubytování na zámku na napřímo: přes jejich webové stránky, e-mailem nebo telefonicky. Pokud se rozhodnete jít touto cestou a nevyužít žádného prostředník, můžete si zvolit jednu z několika příjemných výhod. Na pokoji vás může čekat Láhev House Champagne Piere Courtouis Brut nebo třeba malé občerstvení při příjezdu. Chcete-li potěšit partnerku, můžete si nechat na pokoj připravit pět zámeckých růži nebo balíček L’Occitane produktů. Případně si jako drobný suvenýr můžete odvést balíček lokálních produktů s sebou domů.

Nákup pobytů přímo od poskytovatele ubytování má navíc další praktické důvody: garance nejnižší možné ceny, okamžité potvrzení rezervace, a navíc mnohem snazší komunikace bez jakéhokoliv prostředníka.

A proč se vracet zrovna na Chateau Herálec?

Pobyt na zámku je především sám o sobě obrovským zážitkem. Budete nadšení z prostorných a velkolepých zámeckých pokojů, skvělého výběru jídla, které vám nabízí zámecká restaurace i společných prostor, které jsou mimo jiné doplněny o obrazy starých českých mistrů. Obrovskou oblibu si i mezi hosty získalo také zámecké Spa by L’Occitane, které má zcela jedinečnou atmosféru díky historickému pozadí celých prostor.

V hotelu si pro hosty připravili taky unikátní Knihu zážitků, kde můžete vybírat spousty skvělých tipů na zajímavé výlety a program, který vám přátelský hotelový personál dokáže snadno zajistit. Jízda kabrioletem, projížďka na koni, let balónem a mnoho dalšího.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..