web analytics
Led 012013
 

Dny ve znamení Lva jsou ty dny, které jsou v lunárním kalendáři označeny obrázkem Lva. Jsou to jen dva či tři dny v měsíci, ale projevují se zvláštní silou, která je charakteristická právě pro toto znamení.

Pronikavá a horká síla dní Lva ovlivňuje srdce, krevní oběh, záda a bránici .

Jak využít vliv znamení Lva na naše zdraví

To, co pozitivně uděláte pro tyto orgány v těchto dnech, působí dvojnásob blahodárně a léčivě. Pozor však na operace těchto orgánů. Pokud máte možnost, raději si je naplánujte na jiný termín. Hlavně při operaci srdce se snažte vyhnout období od 22. července do 23. srpna. A na zákrok si vyberte dny, kdy Měsíc ubývá.

Síla Lva působí na oběh krve. Může tak způsobit výbuch hněvu. Proto se v těchto dnech vyhněte například dopravní zácpě nebo jiné kolizní situaci.

Naopak, krevní oběh podpořte studenou sprchou a svižným pohybem. Opatrnější by v těchto dnech měli být lidé se srdečně-cévními chorobami. Jelikož dny Lva působí na tělo vysoušením, dobré je dbát na dostatečný pitný režim. Osvědčil se například čaj Pu-erh, fermentovaný speciálním způsobem, který odbourává z krve cholesterol a jeho účinky podporuje ještě ubývající Měsíc.

Obecně dává „lví“ impuls krevnímu oběhu zabrat. I záda ovlivněna ve dnech Lva víc bolí. Někteří to cítí již během dní Raka, že se blíží Lev. Naštěstí tento vliv trvá jen dva až tři dny a nastupující znamení Panny všechno zklidní.

Jak využít vliv znamení Lva na přírodu

 party

V zahradě jsou dny Lva dny plodů.

V zimním období můžeme odstraňovat z kmenů stromů starou kůru a mech. V době dorůstajícího měsíce je dobrý čas na šlechtění ovocných stromů. A na jaře i na setí obilí a výsev trávníku. V jarním období můžete tyto dny využít na sázení některých plodin. Ale jen takových, které nepotřebují mnoho vody.

Dny Lva nastanou ještě letos . A to 30. a 31. prosince 2012.

V domácnosti nás po tyto dny nebudou lákat žádné všední práce. Lev má raději změnu, lesk a zábavu. Pokud však chystáte velkolepou silvestrovskou oslavu, nyní je ideální termín na nákup specialit.

Oslava Silvestra ve znamení Lva zaručuje opravdu dobrou a srdečnou zábavu.

Tak ať Vám ta zábava fakt vyjde a nový rok začnete s těmi nejbližšími, kterých ve svém srdci máte.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..