3-omega zadarmo? Možná…

Našla jsem si dnes v poštovní schránce obálku. Byla v ní „Pozvánka-ZDARMA“. Z reklamního letáčku se na mě usmívala mně dobře známá paní doktorka z programu „Jste to, co jíte“, Kateřina Cajthamlová.

A na co mě pozvali?

Mám prý vyzkoušet výživový doplněk stravy s obsahem 3-omega mastných kyselin za 0, – Kč. Zasláním vratného kupónu v přiložené obálce se přihlašuji do věrnostního programu. Prvních 30 kapslí dostanu ZDARMA , jen musím zaplatit poštovné a balné. Za měsíc prý dostanu 60-denní balení za výhodnou členskou cenu cca 600 Kč. Pak budu takové balíčky dostávat každý druhý měsíc, dokud věrnostní program nepřeruším nebo neukončím telefonicky nebo písemně.

Je hezké, že paní doktorce leží na srdci mé zdraví. Opravdu nejsem z těch, co jedí mastné ryby 3-4 krát týdně a tak bych ty 3-omega kyseliny asi potřebovala. Ale proč právě z norského lososa a proč právě od této firmy?

Před časem jsem viděla v nějaké relaci zoufalé lidí, kteří si podobný balíček takto objednali. Přestože objednávku chtěli zrušit, nedalo se. A když balíčky přestali platit, skončilo to u exekutora.

Možná, že to byla jiná firma, ale začátek se mi zdá být velmi podobný.

A tak přemýšlím. Ví paní doktorka vůbec, jak by se tato firma v takovém případě vůči svým zákazníkům zachovala? lněné semínko

Nevím jak vy, ale já to riskovat nebudu. Nemluvě o tom, že u nás máme výborný zdroj 3-omega mastných kyselin z domácích zdrojů. Je to obyčejné a přitom zázračné lněné semínko a z něj získaný lněný olej. Dostanete ho koupit v obchodě se zdravou výživou nebo v lékárně a nikdo po vás nebude chtít, abyste si objednali dávku na dva měsíce dopředu, i když dlouhodobé užívání nikomu neuškodí. Spíše naopak.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..