Výměna sedačky

Asi ten pocit znáte i vy. Chodíte po prodejnách s nábytkem a snažíte se vybrat si novou sedačku do svého bytu. Prodávají různé zajímavé kusy, ale stále si neumíte vybrat tu nejlepší pro sebe. Jedna je krátká, druhá má nízké opěradlo, další má malé úložné prostory, jiná zas nepohodlné čalounění. Když jste na tom podobně, jako já, nevyhovují vám sériově vyráběné sedačky, dejte si vyrobit sedačku na míru.

Sedačky reprezentují pohodlí, odpočinek, čas strávený doma. Po návratu z práce nebo z výletu si chceme odpočinout. Ponořit se do měkkých polštářů, uvolnit se, opřít si hlavu a jen tak sedět a přemýšlet. Nebo si vzít do ruky časopis, který leží na stolku už týden, protože na něj nemáme čas. Někdy si potřebujeme natáhnout nohy, lehnout si tak, aby na sedačce zůstalo místo k sezení alespoň pro jednu osobu.

Když přijedou příbuzní

Sedačka v obývacím pokoji musí plnit ještě jednu důležitou roli. Je to pohotovostní postel pro dvě osoby. Když k nám přijede blízká návštěva ze vzdálených míst, přece ji nepošlu spát do hotelu. Úložný prostor sedačky musí pojmout dvě přikrývky a polštáře. A stále to musí být pohodlné místo k sezení.

Zdá se mi, že standardně vyráběné a prodávané sedačky v obchodech řeší vždy jen jeden problém. Buď se na nich dobře sedí, ale nedá se na nich dobře spát. Nebo mají velké úložné prostory, ale nedá se na nich odpočívat. Nebo se příjemné čte vsedě, ale lehnout si je problém.

Proto jsem hledal výrobce nábytku na míru. Prohlédl jsem si několik inspirativních magazínů a nakonec jsem si nakreslil, jak si svou novou sedačku představuji. Odevzdal jsem svůj návrh firmě, která kombinuje uměleckou práci, řemeslnou zručnost a znalost materiálů s precizností zakázkového krejčovství. Jejich zakázkové sedačky jsou jiné, než ty z obchodu. Jsou pohodlné, šarmantní, účelné, krásné a kvalitní. Když si ani vy neumíte vybrat z toho, co je na trhu, dejte si vyrobit sedačky na míru.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..