web analytics
Dub 012013
 

Při podnikání jednou přijde čas, kdy je třeba rozhodnout o expanzi na zahraniční trhy. Výrobní firma zvýšením objemu produkce může dosáhnout značné úspory z objemu, podmínkou však je, aby svou produkci dokázala prodat. Pro zavedenou českou firmu může znamenat blízký slovenský trh kromě jazykové a legislativní příbuznosti i znásobení obratu. Pravda, pokud společnost úspěšně vyřeší otázku skladovacích prostor, umístění kanceláře a logistiku vůbec.

Hledat na vlastní triko vhodné sklady Praha, či sklady Ostrava nebo volné a přístupné sklady Brno může být pro neznalého místních poměrů tvrdým oříškem. Na pomoc přichází web www.czech-industrial.cz, který se zabývá provozem a pronájmem skladovacích prostor.

Skladovací prostory to nejsou jen ohromné ​​budovy s desítkami nakládacích ramp, vhodné pro nadnárodní společnosti s miliardovým obratem. Právě naopak, pronájem skladů může být tím nejlepším řešením expanze pro menší firmy. Bez potřeby investic, bez nutnosti stavět nebo bez dlouhého hledání vhodných prostor v neznámém teritoriu můžete v krátkém čase získat v takzvané malé jednotce sklady spolu s kanceláří nebo maloobchodní prodejnou v hlídaném areálu spolu s ostatními firmami, s parkováním při svém skladě a s dobrým napojením celého objektu na silniční síť v každém větším městě v České republice.

sklady

Z hlediska dopravního na Slovensko jsou podle regionu firmy nejblíže sklady Brno, s dostupností po dálnici do Bratislavy, nebo sklady Ostrava, přístupné ze severu Slovenska, s výbornou dopravní infrastrukturou po česko-slovenskou hranici.

Pronájem hal vhodné plochy a výšky (pro regálové zakladače) umožní každé firmě rychlý začátek podnikání bez vysokých nároků na finance a možnost kdykoliv svůj byznys rozšířit, přestěhovat, případně úplně zrušit.

Variabilita vnitřních prostor umožňuje sklady přebudovat na showroom případně kancelář, část prostoru využít jako garáž pro rozvážkový automobil. Hlídání celého areálu vám umožní klidný spánek a osvětlení světlíky zase práci na denním světle. Blízkost center velkých měst nabízí výborné zázemí a současně značný potenciál zákazníků.

Přenechejte starost o sklady odborníkům a vy se soustřeďte na to, co umíte nejlépe. Vydělávejte peníze.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..