Mříže na domě

rolovací mříže

Nemusíte zrovna provozovat nápravný ústav, abyste měli na domě rolovací mříže. I když mříže, které mám na mysli, najdete spíše v prostorách obchodních domů nebo v podzemních garážích či skladových prostorách. No proč ne na rodinných domech?

Mříže mají chránit. Někdy proti vniknutí dovnitř, jindy proti úniku zevnitř směrem ven. Jak už bylo psáno výše, hojně se využívají v podnikatelském prostředí pro rozdělení větších prostor a na ochranu majetku. Ovšem mříže dnes už nejsou ty ošklivá zabezpečovací zařízení, která sice bráni zlodějům v dosahu na váš majetek, ale často i zákazníkům moci uvidět skvělý vzhled vašich výroků mřížemi chráněných.

Doba pokročila a výrobky chrání moderní rolovací mříže, které mohou díky možnosti vyrobit je v různých tvarech dokonce vylepšit vzhled objektu, kde jsou namontovány. A nemusí se jednat pouze o prodejnu nebo restauraci.

Roletové mříže a rodinný dům

I rodinný domek může využívat roletové mříže pro ochranu například skel velkých oken do ulice. Máte pocit, že hrající si děti s mičudou vy mohli vaše okna ohrozit? Roletové mříže vám pomohou ochránit sklo před vandaly a i lapkové si rozmyslí, jestli mají štěstí a policii pokoušet zrovna u vás.

Nejen sklo dokonale ochrání rolovací mříže. Máte-li často otevřena vrata na garáži do ulice, i tady vám rolovací mříže pomohou. Zabrání vniknutí nepovolaných osob, ale nebrání slunci osvětlit a vyhřát prostor, kde pracujete. V klidu si můžete zajít na oběd a nikdo nepovolaný do vaší garáže nevstoupí.

Roletové mříže pomůžou ochránit například i vaší zimní zahradu. Rozsáhlé plochy skel mohou lákat nepovolané osoby a tak při odjezdu na delší pobyt mimo domu jednoduše zatáhnete rolovací mříže a můžete být v klidu vy i vaše rostliny.

Jistě najdete i další možnosti využití těchto skvělých pomocníků pro ochranu svého majetku v běžném rodinném domě, než jen těch pár příkladů, co jsme vyjmenovali. Ostatně nebylo by to poprvé, co by se typicky průmyslový prvek začal s úspěchem využívat pro běžné domácí potřeby, že ano?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..