Jak vybrat Váš osobní drahý kámen

Jistě se to už stalo i vám. Jdete kolem výkladu a v něm cosi najednou upoutá vaši pozornost. Nemusí to být ani drahá věc. Může to být něco úplně nenápadného. No v té chvíli vás to zaujme. A to je přesně ono. Tímto způsobem si vyberete věc, která vás bude těšit ještě velmi dlouho. A to mi můžete věřit. Mám to ověřené. No a přesně takovýmto nenápadným způsobem na nás způsobí drahé kameny. Oni si nás najdou a osloví.

Léčba drahými kameny je stará jako lidstvo samo. Jen jsme na ni vlivem minulého režimu jaksi pozapomněli. Léčivé kameny se totiž nacházejí v přírodě kolem nás. A nemusí to být ani extra drahé kameny, ale mohou nám pomoci s mnohým trápením. Jejich účinek spočívá v energii země, ze které pocházejí.

Léčivé kameny mnohdy najdeme i sami. Při procházce či na výletě. Pokud se vám nějaký zalíbí, neváhejte a vezměte si ho. Přestože nepatří mezi drahé kameny, vašemu srdci může být blízký a může vás ochraňovat. Když už před ničím jiným, tak před chmurnou myšlenkou. Vždyť i to je dost. Nebo ne?

Pokud však chcete léčivé kameny darovat nebo si jimi vyzdobit byt, vyplatí se poradit s odborníky. Ti vám pomohou vybrat drahé kameny ne jen podle orientace bytu či povahy osoby, ale i podle toho, jaké má dotyčná osoba znamení Zvěrokruhu.

Léčivé kameny mají pozitivní vliv na fyzické i duševní zdraví. Můžeme si jimi pomoci při různých onemocněních. Například při bolestech hlavy, problémech s trávením či močovými cestami. Přitom často stačí léčivé kameny jen tak nosit při sobě. Případně se s nimi čas od času pohrát.

Pokud jsou drahé kameny neopracované, můžeme je vložit do sáčku. No jako dárek se určitě lépe hodí v podobě elegantního šperku.
Mezi nejznámější a nejoblíbenější léčivé kameny patří ametyst a achát. Ametyst je kamenem duchovní čistoty a inspirace. Jeho energie v nás probouzí odhodlání a odvahu. Zároveň posiluje lásku k bližním.

I achát nám může být nápomocný. Například při špatném trávení, problémech se střevy, ale i jako vhodný doplněk léčby kožních chorob.

Vybrat si Váš osobní drahý kámen můžete sami intuitivně. Vést vás při tom může znamení Zvěrokruhu případně si nechte poradit v některém z internetových obchodů.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..