Hrnky s potiskem – ideální dárky pro každou příležitost

Hrneček se doma nikdy neztratí. Proč ale mít kus, který najdete ve spoustě jiných domácností? Nechte někomu udělat, nebo si sami udělejte radost, osobitým hrníčkem s potiskem. Nabízí se vám nepřeberná škála možností, můžete mít na hrnku svoji rodinu, zvířata nebo výtvarné dílo.

Hrnky s potiskem – který vybrat?

Ať už den ráno startujete kávou nebo čajem, jistě vám rituál zpříjemní pohled na pěkný obrázek. Potisk, který si na hrnek sami vyberete. Anebo někomu darujete takový kousek a on si vždy vzpomene na vás. Hrnky s potiskem se nabízí v nepřeberném množství, můžete mít vlastní fotografii, vtipný nápis, nějaké motto atd. Stačí si vybrat typ hrnečku, z něhož si budete vychutnávat nápoje a tento kousek si designujte. Například na webu Dárečkyodsrdce.cz stačí vybrat hrneček, pak nahrajete soubor s obrázkem, fotografií nebo textem, který na hrnečku budete chtít, a vytvoříte objednávku. Je to rychlé, snadné a pohodlné.

Jaký hrnek s potiskem vybrat?

Klasikou je bílý hrneček, na němž se bude vyjímat vámi zvolený obrázek. Ovšem pozor, znáte hrnky, které mají čistou plochu a obrázek se na nich odkryje, až když do nich nalijete horký nápoj? Tak toto jde i s vlastním potiskem. Originální je skleněný hrneček, transparentní verze, na které se budou skvěle vyjímat hlavně barvy. Samozřejmě se meze nekladou, ani co se týká velikosti. Můžete mít potištěný kalíšek na espresso i velký hrnek na pořádnou porci kávy. Potisk se však může implementovat i dovnitř nádobky. Obrázek tak odhalíte postupným pitím nápoje. Jako další možnost je hrnek s melodií. Například svatební. Ideální vzpomínka na váš velký den. Potisknout se dá rovněž i plecháček, obrázky na něm vypadají umělecky a můžete mít svůj oblíbený hrnek i na výletě. Tak co? Jaký bude ten váš hrneček, s nímž si zpestříte nejen každé ráno?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..