Dají se pořádně procvičit zádové svaly v domácích podmínkách?

Domácí cvičení je velkým hitem, přičemž se není čemu divit. Vlastní tělocvična dokáže totiž ušetřit spoustu času i financí za permanentky do klasického fitness centra. V současnosti přitom existuje neuvěřitelné množství kvalitních pomůcek, díky nimž poctivě zničíte všechny svalové partie. Co si počít, pokud chcete vybudovat pěkná záda v bezpečí domova?

Levné, ale účinné

Pokud se bavíme o šířce zad, rozhodně vám nesmí chybět pořádná hrazda. Zapomeňte ale na šroubovací trubky, které se připevňují mezi zárubně dveří. Raději si pořiďte kvalitní produkt, jenž se šroubuje na zeď. Proč? Dočkáte se totiž mnohem větší nosnosti, více prostoru pro správné provádění techniky a v mnoha případech získáte i variabilitu z hlediska druhů úchopů.

Velmi šikovným zařízením jsou hlavně veslovací trenažéry. Nepředstavujte si složitý stroj z klasického fitness centra, který vyžaduje ohromné množství místa. Domácí vybavení je extrémně lehké a skladné. Stačí se podívat na stránky e-shopu pod vloženým odkazem a ihned se přesvědčíte sami. Pouhých 39 kilogramů klidně postavíte do rohu místnosti a ani o nich nebudete vědět.

Používáte odporové gumy?

V posledních letech si svou popularitu právem získaly i odporové gumy. Za několik stovek korun dostanete multifunkční pomůcku, s jejíž pomocí zvládnete procvičit úplně všechny svalové partie. Stačí se podívat na internetové videonávody, abyste se přesvědčili, že existují desítky a desítky různých cviků s tímto vynálezem.

Každý z nás miluje slevy a výhodné nákupy, nemáme pravdu? Přesně proto se podívejte na webové stránky populárního e-shopu Strongmann, kde v mžiku najdete pestrý výběr kvalitních položek za bezkonkurenční slevy. Během několika málo kliknutí snadno vybavíte své domácí fitko a ušetříte balík.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..