Co dát muži, který už všechno má?

Tato otázka bude v následujících týdnech trápit spoustu z nás. Vymyslet dárek tak, aby by byl praktický, potěšil a přinesl nějakou hodnotu, není zrovna snadné. Obzvlášť v případě, že máte obdarovat dospělého muže, který už vlastně všechno má. Co byste řekli na zlato, stříbro či medaili?

 

Stříbrné a zlaté slitky nebo medaile představují parádní dárky. Za prvé mají symbolickou hodnotu a na první pohled je vidět, že si dotyčného vážíte. Za druhé jsou velmi originální – řekněte, kolikrát v životě už vám někdo daroval kousek zlata? A za třetí jsou trvale cenné. Obdarovaný si je může schovat na horší časy a následně prodat.

Žádný dárek pro zbohatlíky

Domníváte se, že zlaté slitky nejsou ve vašich finančních možnostech? Jste na omylu. Samozřejmě existují takové, které stojí i statisíce. Vy ale nemusíte za dárky pro muže kolem sebe utrácet tolik. Investiční slitek o hmotnosti 1 g nebo investiční minci seženete i za pár tisíc. Zaměříte-li se na stříbro, tak dokonce za několik stovek korun.

Potěšíte mužské ego

Každému muži jsou vlastní sportovní duch a soutěživost. Proč jim tedy neudělat radost medailí? Ne sportovní, nýbrž zlatou či stříbrnou a třeba rovnou se jménem. Pro letošní Vánoce je hitem série medailí s běžnými českými (nebo slovenskými) jmény, kterou nachystala Pražská mincovna. Jméno je pro každého jedinečné a provází nás celý život. Dejte medailí se jménem najevo libovolnému muži, že je pro vás první, a uvidíte, jak se bude dmout pýchou.

Výběr je bohatý

Medaile se vyrábí se spoustou různých vzorů, jménem to teprve začíná. Pořídíte třeba medaile s přáníčky, medaile štěstí, speciální modely k životním výročím a mnoho dalšího. Pro tohle všechno si můžete zajít přímo do kamenného obchodu v Obecním domě v Praze. Objednávky jsou však možné i online v e-shopu. Tam vás také čeká podrobný průvodce dárky pro muže. Darujte letos královské dárky!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..