Vlasová kozmetika

Účes jako od profesionálního kadeřníka? Která žena by po něm netoužila. Jen ne každá má na to dostatek času a peněz. Dokonalý střih sice doma asi nezvládnete, ale ostatní se vyřešit dá. A moderní vlasová kosmetika vám s tím určitě pomůže.

Mám to štěstí, že moje kadeřnice, je i mou sousedkou. Chodím k ní už dlouhé roky. Jelikož se dobře známe, umí mi i dobře poradit, jaký účes by se mi nejvíc hodil. No vždy, když k ní zajdu, už ze dveří mě vítá slovy: „Jaká pěkná barva na vlasy. Barvila sis je nedávno, že? I já mám nové barvy na vlasy, nechceš vyzkoušet?“ Musím se přiznat, že mě to vždy potěší. Ale barvy na vlasy si vybírám spolu s mojí dcerou, která mi vlasy vždy i nabarví. No ne všechno dělají jen barvy na vlasy. Zásluhu na kvalitě mých vlasů má kromě mé dcery i vlasová kosmetika.

Jelikož mám už svůj věk, šedin jaksi přibývá. A tak je více méně nutné sáhnout po takové vymoženosti, jakou jsou barvy na vlasy. Na experimenty moc nejsem, no vyzkoušela jsem různé odstíny hnědé i červené. Nakonec jsem ale zakotvila u světle hnědé. A stejně jsme s dcerou vyzkoušeli i barvy na vlasy od různých výrobců.

Přestože se v letáčcích píše, že vlasům barvení nijak neuškodí, moje jsou dost citlivé. A i pokožka hlavy. Proto po každém barvení přijde na řadu i kvalitní vlasová kosmetika. Zklidní podrážděnou vlasovou pokožku a vlasy zároveň ošetří.

Začínám hned po prvním umytí. Kondicionérem, který již barvy na vlasy obsahují. Zvykla jsem si i na regenerační kúru. Nejlepší tu bez oplachování. Moje vlasy jsou lesklejší, dají se snadno rozčesat a navíc i nádherně voní.

Aby barvy na vlasy vydržely co nejdéle, i s tím vám pomůže vhodná vlasová kosmetika. Šampon na barvené vlasy vám kromě smytí nečistot a prachu z vašich vlasů umožní těšit se z barvy na vlasy mnohem delší dobu.

Před úpravou vlasů fénem nikdy nezapomenu na pěnové tužidlo. Účes pak dobře drží i ve vlhku či větru. Nakonec už jen trošku vosku na vytvarování ofiny a mohu vyrazit třeba do města.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..