web analytics
Srp 182020
 

Pracovní oděvy splňují všechny bezpečnostní podmínky pro použití v provozech a ve výrobě. I doma děláme spousty prací, kdy nevhodně zvolený oděv může být ve výsledku příčinou nepříjemného a nebezpečného úrazu.

Pořiďte si montérky i na doma

Montérky mají bezpečnostní prvky, které pomáhají k bezpečí i při práci doma. Mají zpevněné části (například na kolenou), často reflexní prvky, některé lze pevněji upnout kolem nohy. Počítají i s tím, že je v domácnosti použijete pro speciální práce – tedy třeba na zahradě. Takovým modelem jsou například pánské kalhoty s laclem určené pro práce na zahradě s názvem Sirius Brighton CXS.

Montérky nenosí jenom muži

Montérky s laclem jsou oblíbené díky tomu, že lépe drží a mají navíc další kapsu. Kdo se po domě či po zahradě soustavně přesouvá s různým nářadím, nůžkami a vyvazovacím materiálem, do toho si u sebe hlídá mobilní telefon, ten ocení každou kapsu navíc. Tento střih montérkových kalhot je oblíbený i u žen. Dělá slušivou postavu a opět, kalhoty perfektně drží, i když jsou volnější v pase, což je při náročných pracích na zahradě velice vítané. Montérky si totiž jako oblečení na zahradu či práce kolem domu nepořizují jenom muži, ale též ženy. A koupit je máte možnost i svým potomkům. Dětské montérky si děti rychle oblíbí. Rády napodobují práci rodičů a vlastní montérky pro ně znamenají ještě více se rodičům přiblížit.

Montérky pro čtyři roční období

Když je v létě na dlouhé montérky teplo, řešením jsou montérkové kraťasy. Posekáte v nich trávník, uděláte údržbu kolem domu, pustíte se i do údržby auta. Stále častěji jsou muži na českých zahradách vidět v praktických montérkových kraťasech.

Avšak kolem domu a v zahradě nepočkají práce ani v zimě. V tomto ročním období oceníte zateplené montérky. Oblíbené jsou též montérkové kombinézy a podšité montérkové bundy.

Pořiďte si další pracovní pomůcky

Vedle montérek nezapomeňte ani doma na ochranné pracovní pomůcky. Ať již jde o vhodnou pracovní obuv, rukavice, respirátory pro práci s barvami a laky, případně jiné ochranné pomůcky.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..