Pustit chlapa k vodě

Pustit chlapa k vodě

Nemusí to být až tak špatný nápad, zbavit se ho. Konečně bude trochu klid k vaření, uklizení, bude čas na přečtení knížky nebo sklenku s kamarádkou. Jak to ale zařídit? Nejlepší bude vybrat mu nějaké rybářské pruty na webu a poslat ho na den dva na ryby. A doufat, že přinese i nějaký užitečný úlovek do kuchyně, když se vrátí.

Jenže co dělat, když se rybářské pruty vyrábějí v tolika verzích? Kdo se v tom má vyznat? No přece specializovaný prodejce rybářských prutů a všeho příslušenství pro rybáře. Vám stačí jen vědět, jestli toho svého posíláte na rybník (na kapry) nebo na nějakou tekoucí vodu (pstruzi a podobně).

Samozřejmě, že když koupíte pruty, tak je to jen začátek. Protože bude potřeba koupit i nějaké to příslušenství, jako naviják, valsce, podběrák, opory, sedačku… No skrátka výběr je široký a nejlépe je to pravdu koupit u odborníků na webu Tropic Liberec.

Vždyť si jen vezměte, kolika způsoby je možné zaplatit:

Způsob úhrady

 1. Dobírkou – Při převzetí zboží.
 2. Hotovostní platba – při osobním odběru v prodejně rybářských potřeb Tropic Liberec.
 3. Cetelem – Prodej na splátky
 4. Platba OnLine – E Konto
 5. Platba převodním příkazem
 6. Platba Kartou
 7. A kromě splátkového prodeje (to kdyby jste se trošku rozšoupli) mají i věrnostní slevový program! Rozvoz kuriérem po České i Slovenské republice je samozřejmostí!

  Věděli jste, že sortiment „rybářské potřeby“ je tak široký? Vždyť jen těch prutů co je druhů:

  Kaprové dělené
  Kaprové teleskopické
  Teleskopické
  Vláčecí
  Feederové
  Cestovní
  Mořské a sumcové
  Specimen
  Picker a multipicker
  Matchové
  Biče a děličky
  Bolognese
  Muškařské
  Sety pro začínající rybáře
  Pruty na dírky

  A k tomu obal na prut, batoh na všechno to nádobíčko, organizéry a kufříky, polní sedačka, možná malý stan na delší rybaření, spousta návnad a háčků…

  Rybaření ovšem není jen zábavou chlapa. Pokud tomu svému „přibalíte“ i svého synka nebo vnoučka, dítě má o zážitky s otcem či dědou na celý život postaráno a hospodyně má vystaráno, co s malými caparty v domě. Stačí už jen napéct buchty a uvařit horký čaj, až se budou ti vaši chlapi ze svého dobrodružství vracet.

  Není nad pořádné rybářské pruty a rybářské potřeby, když chcete toho svého poslat k vodě. Pokud má další stejně kvalitní prut odložený doma, on se určitě vrátí. A možná i s úlovkem.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..