Kurzy reiki

Jednadvacáté století je ve znamení moderní medicíny, která má přístroje a prášky na každý zdravotní problém. Zapomíná se však na člověka jako spokojenou a vyrovnanou bytost, zapomíná se na jeho duši a řeší se pouze následky, nikoli příčiny nemocí. Ty jsou ve většině případů za hranicí chápání medicíny, jaká se dnes vyučuje na lékařských fakultách. Přitom historie lidské civilizace je dlouhá několik tisíc let a po tuto dobu lidé taktéž trpěli nemocemi a byli uzdravováni.

Léčení pomocí reiki

Jsou lidé, kteří trpí chronickými bolestmi, na které jsou lékaři krátcí. Ovšem pomoci mohou lidé bez lékařského vzdělání. Po pár odpoledních se může člověk cítit opět dobře a může se hýbat bez bolestí. Při sezení zjistíte, že metoda, kterou používají, se jmenuje reiki a i když ji mnoho lidí má za šarlatánství, tak už pomohla mnoha lidem od různých zdravotních problémů. Není důvod nevěřit, můžete si to sami vyzkoušet. Léčení pomocí reiki je dostupné každému.

Reiki hovoří o univerzální energii a o jejím proudění tělem fyzickým i energetickým (aura, čakry). Poruchy přirozeného proudění energie způsobují různé zdravotní potíže, únavu, onemocnění. Dnes věříme přístrojům, mikrovlnám, ozařovaní, ale starověké civilizace tyhle moderní výdobytky neměli k dispozici, a přece dokázali své lidi nejen uzdravovat, ale měli vědomosti o zákonitostech fungování vesmíru, které se dnes studenti ve škole bohužel neučí. Staré civilizace uměly léčit pomocí univerzální (rei) energie (ki) zcela přirozeně.

Kurzy reiki vede Martin Ospalík

Do dnešních dob znalosti léčení touto alternativní metodou téměř vymizely. Avšak počátkem 20. let tyto vědomosti sesbíral a oživil Mikao Usui z Japonska. Tento celistvý systém léčení těla i ducha pojmenoval REIKI. Dnes se můžete zúčastnit kurzů, které vede Martin Ospalík. Svou Esoterickou školu založil v roce 2010. Za tu dobu má škola stovky spokojených žáků.

Kurzů reiki Esoterické školy Martina Ospalíka se můžete účastnit osobně nebo dálkově. Před i po kurzu vám Martin Ospalík zdarma vypracuje komplexní diagnostiku vašeho energetického stavu (čaker a aury) pomocí automatické kresby. Po skončení kurzu obdržíte certifikát reiki. A součástí studia jsou i písemné materiály, které jsou aktualizovány. Nebudete z ničeho zkoušeni, ale můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat. Úvodní konzultace je zcela zdarma. Reiki se může naučit každý. Zkusíte to i vy?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..