Reiki – medicína alternativně

Taky máte poslední dobou pocit, že něco je v nepořádku? Nemocných přibývá, zdravotnictví se nedostává peněz a lékaři pracují nadčas? A to si říkáme moderní společnost jednadvacátého století. K dispozici máme téměř kosmické přístroje, laboratoře chrlí jeden typ léku za druhým, lékárny jsou na každém roku a lidé přesto trpí bolestmi. Taky vás napadá myšlenka, že léčení a uzdravovaní je asi o něčem jiném?

Lidé trpěli nejrůznějšími obtížemi i dávno předtím, než vynalezli moderní medicínu. Přesto však dokázali dávno v minulosti léčitelé uzdravovat. Možná proto, že uzdravovali člověka, ne jen léčili chorobu, jak je tomu dnes.

Inspirace minulostí

Lidé si dlouho kladli otázky, odkud se bere síla uzdravování. Jistě není náhodou, že Mikao Usui, zakladatel reiki, pochází z Japonska. Objevil dávné pravdy a začal jim učit i své žáky. Samotné slovo „reiki“ je možno překládat jako „životní energie“ nebo „univerzální energie“.

Reiki, často chybně psáno i jako „reiky“, je metoda léčení. Osoba znalá reiki může léčit sama sebe anebo uzdravovat jiné lidi. Nejsou k tomu potřeba žádné přístroje ani léky, využívá se jen energie. Dávné civilizace znali a využívali sílu energie Vesmíru, jen modernizací lidstvo vše téměř zapomělo. Této schopnosti uzdravovat sebe i ostatní lidi je možné se naučit.

Jak se naučit reiki

Zakladatel reiky vyškolil nejen mnoho žáků, ale i mistrů, kteří dále šíří poznání působení životní energie už téměř sto let. Kurz reiki je rozdělen do několika stupňů poznání. Naučit se využívat sílu energii pomocí reiki teď můžete i vy.

Nejdostupnější je absolvovat dálkový kurz reiki v Esoterické škole Martina Ospalíka. Součástí tohoto kurzu jsou i písemná skripta se všemi potřebnými informacemi a v ceně kurzu jsou i bezplatné konzultace až rok po absolvování kurzu reiky. Získáte tak schopnost uzdravování a poznání o energii. Nemusíte nikam cestovat, nemusíte opouštět své zaměstnání.

Dáváte-li přednost osobní formě, navštivte Esoterickou školu Martina Ospalíka v Prostějově. Podmínkou je minimálně věk 18 let a nezáleží, jestli jste už absolvovali jiné kurzy reiki.

Schopnost využívat energii pro své dobro by neměla být výsadou jen bohatých, tomu odpovídají i ceny kurzů reiki. Poznejte sílu dávných civilizací a pomáhejte sobě i ostatním.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..