web analytics
Kvě 142013
 

Miluji cyklistiku a pokud z různých důvodů nemohu sám na kolo, alespoň se podívám na závod v televizi. Nedávno se jel závod okolo Turecka. Každý takový sportovní přenos je pro mne zároveň možností sledovat krásy krajiny, kudy se závod jede. A to jak krásy přírodní, tak i kulturně historické. Turecko se mi tak zalíbilo, že jsem neodolal last minute zájezdu.

Samotné Turecko je krajinou, která se snaží připojit k Evropě a proto se tak i prezentuje navenek. A nejsou to jen televizní seriály či cyklistické etapové závody, vysílané do celé Evropy. Mezi Evropany jsou turecké turistické destinace velmi oblíbené, a to nejen pro jejich příznivou cenu i snadnou a rychlou dostupnost při využité letecké přepravy. Turecké společnosti dokážou nabídnout i zajímavé ceny ve srovnání s kvalitními službami. Konkurence v turizmu v oblasti Středozemního moře tlačí kvalitu služeb nahoru.

Historie na každém kroku

Proto i pro vás může být dovolená Last minute Turecko možností, jak poznat nejen krásné pláže Turecké riviéry, ale i historické památky antiky se silným vlivem řecké civilizace. Své stopy zde samozřejmě zanechal i starověký Řím a jeho nástupce, Byzantská říše. A to vše zasazené do nádherné přírody. Turecko opravdu má co nabídnout každému návštěvníkovi. Sami se přesvědčíte, že Turecko se stává moderním státem. Rozsáhlá a moderní sít silnic se bude hodit, když vyrazíte autem z půjčovny objevovat historii i současnost Turecka a na pár dní opustíte slunečnou pláž a zamíříte do vnitrozemí.

Turecký bazar

Turecko ovšem nabízí kromě koupání na plážích u Středozemního moře a zachovalých antických památek i jiné tradiční zajímavosti orientu. Nakupování na původním tureckém bazaru má svoje neopakovatelné kouzlo. Pokud chcete své dárky bez starostí dopravit spolu se svými zavazadly tam i zpět, využijte služeb ověřené kanceláře, pro kterou je vaše dovolená Turecko posláním.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..