Jak získat bílé zuby

Co si budeme povídat, každý úsměv se zářivými bílými zuby je přitažlivý. Všichni po nich toužíme a není to jen vlivem televizní reklamy nebo romantických filmů v kině. Krásné bílé zuby evokují u lidí pocit zdravých zubů. Ovšem ne všichni máme to štěstí mít hezké zuby od přírody a proto musíme těm svým zubům k větší bělosti trochu pomoct. Ptáte se jak? Poradíme vám.
 
 

Strach ze zvuku zubní vrtačky brání mnoha lidem co i jen pomyslet na zubaře. Co když u bělení zubů objeví dentista nějaký kaz a bude chtít vrtat? I čekání v místnosti, vedle které hučí zubní vrtačka nikomu na lidu nepřidá. A když k tomu připočteme nutnost dopředu se k zubaři objednávat a čekat, tak není divu, že všichni hledáme možnost bělení zubů doma. V známé prostředí plného klidu, v čase, který nám vyhovuje, bez objednávání a bez stresu. Takový přípravek, který by toto vše umožnil, uvítá hodně lidí.

Valentine2014_cz

Lehce vytvarovatelný náustek, kopírující vaše zuby a přípravek bez nebezpečného peroxidu vodíku šetrně bělí vaše zuby postupně. Bělení je možno opakovat několik dní po sobě, až dosáhnete vámi požadovaného stupně bělosti. Rozhodně však se nedoporučuje opakovat bělení zubů více krát za den.

Ať už vaše zuby mají jinou barvu od přírody nebo následkem neuváženého kouření cigaret, máte právo na krásné zuby v každém věku. V mladším věku si možná člověk neuvědomuje, jak mohou cigarety nebo káva změnit barvu zubů a po letech je už pozdě. Změna stravovacích návyků bělost zubům nevrátí, avšak přípravky na bělení zubů doma to dokážou. Rozumný člověk ovšem předtím se vzdá svých zlozvyků, které k nepříznivému stavu vedly.

Je několik možností jak vybělit zuby a pokud nechcete trávit čas čekáním před ordinací, můžete si pomoci doma sami. Odbourání zlozvyků vám přinavrátí zdraví a bělení zubů svěží a mladický vzhled. Zářivý úsměv není výsadou jen modelek z fotografií.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..