Chcete rekonstruovat kuchyň? Poradíme vám, jak postupovat při výběru nové linky

V současné době existuje nespočetné množství variant kuchyňských linek, co se týče vzhledu. Pokud tedy plánujete rekonstrukci kuchyně, měli byste myslet na několik důležitých parametrů. Stejně tak je nezbytné podotknout, že cena by neměla být rozhodujícím faktorem, protože se jedná o investici na dlouhá léta. Kuchyň je navíc středobodem domácnosti, především jestli je propojená s obývacím pokojem.

 

V první řadě si ujasněte, co vlastně od kuchyňské linky očekáváte a v jakém stylu se má řešení nést. Velikost i tvar místnosti často naznačí, jestli se má jednat o rohové provedení, nebo spíše lineární.

Kuchyňský ostrůvek

Velké oblíbenosti se jednoznačně těší ostrůvek, jehož velikost se volí s ohledem na celkový prostor. Představuje doplnění pracovní strany, navíc poskytne další úložná místa. Jedna strana ostrůvku může mít otevřené police, na nichž vystavíte dekorace. Při navrhování se zkrátka fantazii meze nekladou.

Ve tvaru písmene U

Kuchyně ve tvaru písmene U jsou přesně to, co potřebujete. Skříňky jsou přes tři sousední stěny a uspořádání se velice dobře hodí k jídelně. V případě, že doplníte kuchyň ještě o ostrůvek, vytvoříte uzavření prostor pro vaření, přitom však můžete komunikovat s hosty v jídelně.

Ve tvaru písmene L

Oblíbenosti se těší rohové kuchyně, tedy ve tvaru písmene L, které nachází uplatnění v menších místnostech. Poskytují i prostor pro jídelní stůl, a přitom nezasahují do hlavní části. Představují také skvělé uspořádání, jež umožňuje přímý přístup mezi hlavními prvky.

Hledáte internetový obchod, kde koupíte kuchyňskou linku? Podívejte se do e-shopu Okay.cz, kde najdete celou řadu variant. Budete nadmíru spokojení s výsledkem. Design je působivý, tak neváhejte. Budete nadmíru spokojení.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..