web analytics
Dub 162012
 

Ovlivňuje: hlavu, oči, mozek, nos.

Všechno pozitivní, co uděláte pro tyto orgány v období, kdy Měsíc prochází tímto znamením, působí mnohem účinněji. Výjimkou jsou chirurgické zákroky na těchto orgánech. Pokud si můžete sami vybrat, naplánujte si termín operace očí, hlavy a oblasti nosu na období ubývajícího Měsíce a hlavně se dnem vlivu znamení Berana vyhněte.

Zároveň vše, co tyto části těla zatěžuje, působí mnohem intenzivněji. Mnohem snadněji vás rozbolí hlava, případně dostanete zánět spojivek nebo se vám ucpe nos.

Vliv tohoto znamení na psychiku se projevuje energií, aktivitou, prudkostí, nervozitou. Jsou to dny ohně a tak se i většinou cítíme.

V rostlinné říši Beran ovlivňuje plody. To znamená, že když Měsíc v tomto znamení přibývá, můžeme sázet a sít veškerou zeleninu, která nám dává užitek svými plody. Samozřejmě, že ovocné stromy a keře také. Zároveň můžeme sbírat léčivé bylinky příznivě působící na oči.

Když Měsíc ubývá, můžeme stříhat ovocné stromky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.